Nosūtīts uz pastkasti[e-pasts aizsargāts]

Zvani tagad86 188 512 10105

Kompanijas profils


Sākums>Par mums>Kompanijas profils

Uzņēmuma Ievads

Uzņēmums JWELL Machinery Co., Ltd ir dibināts 1997. gadā, Šanhajā, Ķīnā.

Ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi plastmasas ekstrūzijas jomā uzņēmums Jwell ir kļuvis par raksturīgu, pateicoties viņas dziļajai izpratnei par plastmasas ekstrūzijas un izcilu mašīnu apstrādes veiktspēju.

Jau ilgu laiku uzkrājam ražošanas un mašīnu regulēšanas pieredzi, apgūstam jaunākās plastmasas ekstrūzijas tehnoloģijas un garantējam augstas kvalitātes produkciju atbilstoši CE vai UL sertifikācijas standartam, IS09001 un 2008 kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijai.

Pēc visu šo gadu attīstības Jwell ir kļuvis par plastmasas ekstrūzijas nozares līderi. Jwell ir arī lielākais plastmasas ekstrūzijas iekārtu ražotājs Ķīnā ar 6 lielām ražošanas rūpnīcām, kas atrodas Šanhajā, Sudžou, Čandžou, Hainingā, Džoušanā un Donguanā.

Tikmēr Jwell pirmā aizjūras rūpnīca — arī tiek būvēta Jwell Taizemes rūpnīca. Jwell vienmēr saglabā inovācijas un nodrošina vislabākās kvalitātes produktus un pēcpārdošanas pakalpojumus gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem.

JWELL dažādo savas ekstrūzijas līnijas, lai apmierinātu dažādus mārketinga pieprasījumus.

Produktu klāsts

Screen Shot at 2021 06-11-3.44.40 PM


Factory Tour

QQ attēlu 20210226134312

Mūsu prasmes un zināšanas

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi plastmasas ekstrūzijas jomā uzņēmums Jwell ir kļuvis par atšķirīgu, pateicoties viņas dziļajai izpratnei par plastmasas ekstrūzijas un izciliem metālapstrādes rezultātiem. Jau ilgu laiku uzkrājam ražošanas un mašīnu regulēšanas pieredzi, apgūstam jaunākās plastmasas ekstrūzijas tehnoloģijas un garantējam augstas kvalitātes produkciju atbilstoši CE sertifikācijas standartam, IS09001 un 2008 kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijai. Paplašinot darbības jomu, mēs īpaši izveidojām Shanghai Jwell Installation and Services Co., Ltd., lai nodrošinātu mūsu kvalitāti, savlaicīgu piegādi un pēcpārdošanas pakalpojumus, lai mēs varētu apmierināt mūsu klientu un uzņēmuma Jwell pieprasījumu. var būt jūsu uzticams biznesa partneris.

04af4225_看图王

ĪSS IEVADS PAR JWELL GLOBAL EKSTRŪZIJAS SERTIFIKĀCIJAS SISTĒMU

Šīs sistēmas mērķis ir palīdzēt izcilajiem pasaules ekstrūzijas nozares inženieriem novērtēt un sertificēt sevi, izmantojot Jwell platformu, kā arī nodrošināt mācību iespējas un apmācību plānu atbilstoši individuālajām prasībām un veicināt ekstrūzijas nozares attīstību un progresu.

Mēs piedāvājam bezmaksas apmācību mūsu klientu tehniķiem. Mūsu bāze regulāri rīkos konferenci, lai atjauninātu vismodernākās tehnoloģijas.