Nosūtīts uz pastkasti[e-pasts aizsargāts]

Zvani tagad86 188 512 10105

Pētniecība un attīstība


Sākums>Par mums>Pētniecība un attīstība

Pētniecība un attīstība


Pētniecība un attīstība (R&D) ir vērtīgs rīks jūsu biznesa izaugsmei un uzlabošanai. Pētniecība un attīstība ietver jūsu tirgus un klientu vajadzību izpēti un jaunu un uzlabotu produktu un pakalpojumu izstrādi, lai tie atbilstu šīm vajadzībām. Uzņēmumiem, kuriem ir pētniecības un attīstības stratēģija, ir lielākas izredzes gūt panākumus nekā uzņēmumiem, kuriem tā nav. Pētniecības un attīstības stratēģija var radīt jauninājumus un palielināt produktivitāti, kā arī palielināt jūsu uzņēmuma konkurences priekšrocības. Uzņēmumam Jwell arī šī bloka pētniecībā un attīstībā ir pietiekami daudz pūļu, pilnībā izmantojiet resursus, izveidojiet specializētu tehniskās izpētes un attīstības komandu un laboratoriju, veiciet nepārtrauktas inovācijas, cenšoties pēc tehniskā spēka staigāt priekšā, šeit ir daži no nesen izstrādātas jaunas tehnoloģijas:

1. PLA (polilakskābe) videi draudzīga noārdāmu lokšņu ražošanas līnija
PLA (polilakskābe) ir jauns biobāzēts un atjaunojams bioloģiski noārdāms materiāls, kas izgatavots no cietes izejvielām, ko piedāvā atjaunojami augu resursi, piemēram, kukurūza un manioka. PLA ražošanas process nav piesārņojošs, un produkts var bioloģiski noārdīties, lai panāktu apriti dabā, tāpēc tas ir ideāls zaļš polimēru materiāls. PLA ir laba termiskā stabilitāte, apstrādes temperatūra 170-230 ℃, ar labu izturību pret šķīdinātājiem. Produktiem, kas izgatavoti no PLA, ir bionoārdīšanās spēja, spīdums, caurspīdīgums, laba sajūta un karstumizturība. Tam ir arī laba antibakteriāla, liesmas slāpētāja un UV izturība, tāpēc to var izmantot stingrā augļu, dārzeņu, olu, termiski apstrādātu pārtikas produktu un konditorejas izstrādājumu iepakojumā. To var izmantot arī sviestmaižu, cepumu un ziedu u.c. iepakošanai.

1

2. Šis produkts ir piecu ruļļu kalandrēšanas iekārta

Ekstrūzijas līnija ir kompozītu polimēru ūdensnecaurlaidīgu spoļu ražošanas līnijas galvenā sastāvdaļa. Ražošanas līnija ir piemērota PVC, TPO, PE un citiem ūdensnecaurlaidīgas spoles materiāliem. Spoles konstrukcijā ietilpst viendabīga spole (kods H): ūdensnecaurlaidīga spole bez iekšēja stiegrojuma materiāla vai pamatnes materiāla; Satītais materiāls ar šķiedru pamatni (kods L): ūdensnecaurlaidīgs tinuma materiāls ar audumu, piemēram, poliestera neausto audumu kompozītmateriālu uz tīta materiāla apakšējās virsmas; Iekšēji pastiprināta spole (kods P): ūdensnecaurlaidīga spole, kas pastiprināta ar poliestera sieta audumu spoles vidū; Iekšēji pastiprināta spole (kods G): ūdensnecaurlaidīga spole, kas pa vidu pastiprināta ar stikla šķiedras sieta audumu;

3. Galvenie tehniskie parametri

Produkta platums: 1200-2000m

Produkta biezums: 0.4-3.0 mm

Biezuma novirze:±0.02mm

Ritošā specifikācija: 6500X2400mm

Braukšanas režīms: Yaskawa servo piedziņa

Braukšanas jauda: 4.4 kW